O nas

O nas

REWIT Południe Sp. z o.o. to integralna część Grupy REWIT. Firma powstała w 2008 roku jako wynik współpracy jednej z czołowych kancelarii biegłych rewidentów (z polskim kapitałem) REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. z Gdańska oraz Kancelarii Radców Prawnych Marek Płonka & Partnerzy.

W zakres działań REWIT Południe wchodzi m.in.: prowadzenie ewidencji podatkowej, obsługa kadrowa pracowników i wycena przedsiębiorstw. Ponadto, nasza spółka została wpisana na listę krajową podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 3389 – na podstawie Uchwały 150/15/2008 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 16.09.2008 r., wydanej w oparciu o art.25 i art.10 ustawy z dnia 13.10.1994 r. o biegłych rewidentach i ich samorządzie (Dz.U. Nr 121, poz. 592).

Działamy kompleksowo na bazie ponad 20-letniego doświadczenia Grupy REWIT. Jednocześnie reagujemy na wciąż zmieniające się przepisy, dzięki czemu świetnie odnajdujemy się we wszelkich meandrach podatkowo-prawnych.

Klientom, którzy chcieliby poznać tajniki właściwego zarządzania, polecamy również nasze szkolenia z zakresu zagadnień finansowych i księgowych.

Więcej szczegółów na temat usług księgowo-płacowych REWIT Południe uzyskają Państwo, kontaktując się z naszym biurem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

nasza-misja-rewitpoludnie

Nasza misja

Naszą misją jest bycie doradcą i partnerem w zmieniającym się świecie i otoczeniu. Oferujemy profesjonalną pomoc dla firm i przedsiębiorstw. Świadczymy usługi:
  • rachunkowe,
  • audytorskie,
  • doradztwa podatkowego i biznesowego.