> Kariera-kierownik-zespolu-audytu

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zespołu Audytu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała/Katowice

Opis stanowiska

Ofertę kierujemy do osób posiadających już pewne doświadczenie w pracy audytora.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • kierowanie zespołem 1-3 osobowym prowadząc projekty audytorskie
  • prowadzenie prac zgodnych z obowiązującymi procedurami
  • przestrzeganie wyznaczonych terminów i harmonogramów prac
  • kontakty i współpraca z klientami
  • gromadzenie i przygotowanie dokumentacji z przeprowadzonych prac

Wymagania

  • wykształcenia wyższego magisterskiego (ekonomicznego)
  • min. 2 sezonów prowadzenia badania sprawozdań finansowych
  • rozpoczętej ścieżki kwalifikacji na biegłego rewidenta
  • biegłej znajomość programów Excel i Word
  • języka angielskiego na poziomie B2 w piśmie; B1 w mowie
  • prawa jazdy kat. B

Ponadto oczekujemy:

  • doskonałej organizacji i planowania pracy własnej oraz pracy podległego zespołu (w tym realne planowanie terminów)
  • umiejętności kierowania zespołami ludzkimi (pożądane umiejętności takie jak: kontrola kierownicza; ocena i rozwój pracowników; dzielenie się wiedzą i doświadczeniem)
  • silnej orientacji na klienta
  • komunikatywności
  • wysoce rozwiniętej umiejętności komunikacji pisemnej
  • orientacji na rozwój zawodowy i gotowości do uczenia się (w tym samodzielnego zdobywania wiedzy)
  • radzenia sobie ze stresem
  • wysokiej kultury osobistej
  • sumienności i rzetelności
  • samodzielności

Oferujemy

  • możliwości szybkiego rozwoju zawodowego
  • nabycie doświadczenia i gruntownej wiedzy specjalistycznej
  • pracę w firmie o wyjątkowych standardach jakości

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:
rewitpoludnie@rewitpoludnie.com.pl