> Kariera-asystent-bieglego-rewidenta

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Biegłego Rewidenta

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Ofertę kierujemy przede wszystkim do absolwentów lub studentów ostatnich lat kierunków ekonomicznych, którzy wiążą swoją przyszłość z audytem finansowym. Poszukujemy osoby, która chce nauczyć się zawodu biegłego rewidenta.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • udział w badaniach sprawozdań finansowych
  • udział w innych pracach audytorskich

Wymagania

  • ostatni rok studiów lub ukończone studia kierunkowe: ekonomiczne
  • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • biegła znajomość programów Excel i Word
  • rzetelność, uczciwość i terminowość
  • znajomość B1 języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego
  • prawo jazdy

Mile widziane:

  • rozpoczęte postępowanie kwalifikacyjne na biegłego rewidenta

Oferujemy

  • możliwości szybkiego rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia tytułu biegłego rewidenta,
  • pracę w firmie o wyjątkowych standardach jakości

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:
rewitpoludnie@rewitpoludnie.com.pl